خانه / بیماری های جنسی / درمان زود انزالی با داروهای گیاهی
درمان زود انزالی با داروهای گیاهی ، درمان گیاهی زود انزالی - قلقلی خان

درمان زود انزالی با داروهای گیاهی

درمان زود انزالی با داروهای گیاهی

قبل از هرچیز این را بدانید که هیچ کدام از داروهای گیاهی، تاثیری مستقیم بر روی درمان زود انزالی نخواهند داشت و تنها تاثیر آن ها مربوط به آرامش بخش بودن شان خواهد بود. در واقع افرادی که مشکل زود انزالی دارند مربوط به مسائل ذهنی شان بوده و به همین علت با داشتن آرامش بیش تر، می توانند سبب بهتر شدن کنترل انزال شوند. مصرف داروهای گیاهی آرامش بخش، می توان به صورت کاذب ذهن را آرامکرد و مدت بیشتر در رابطه جنسی باقی ماند. به صورت کلی تمامی روش های درمان زود انزالی، در پیدا کردن راهی برای دوری از استرس و اضطراب خلاصه می شوند.

معجون های گیاهی درمان زود انزالی

قرنفل. عود. فلفل. از هر کدام ۱۰ گرم ساییده و با ۲۵۰ گرم عسل و یک گرم زعفران مخلوط کنید و روزی سه قاشق مربا خوری میل نمایید.  این دارو برای دیر انزال شدن و سستی کمر می تواند بسیار مفید باشد.

معجون میخک جهت درمان زود انزالی

معجون میخک جهت درمان زود انزالی - قلقلی خان

۱۰ گرم میخک، ۲۰ گرم کندر خوراکى و ۲۰۰ گرم شکر را باهم مخلوط کنید و بسایید، بعد ۵۰ گرم دانه‏ هاى اسفند سالم و نکوبیده را با آنها مخلوط کرده و هر شب یک قاشق شربت‏خورى از آن را میل کنید.

معجون عود هندی جهت درمان زود انزالی

معجون عود هندی جهت درمان زود انزالی - قلقلی خان

زعفران، فلفل سیاه، عود هندى و میخک از هر کدام ۲۰ گرم، همه را بسایید و بعد با ۵۰۰ گرم عسل مخلوط کنید و صبح، ظهر و شب و هر مرتبه یک قاشق شربت‏خورى از آن را میل فرمایید.

معجون زنجبیل جهت درمان زود انزالی

معجون زنجبیل جهت درمان زود انزالی - قلقلی خان

۵/ ۲ گرم زعفران، ۱۰ گرم زنجبیل و ۱۰۰ گرم شکر، همه را مخلوط کرده و بسایید، بعد با ۲۵۰ گرم عسل ترکیب کنید و صبح، ظهر و شب و هر مرتبه یک قاشق شربت‏خورى از آن را میل کنید.

نکته: افراد گرم مزاج معجون های زود انزالی را با ۲ قاشق سرکه میل کنند.

از بهترین داروهای گیاهی درمان زود انزالی

هسته انبه، هسته عناب و هسته تمبرهندی از بهترین گیاهان دارویی در درمان انزال زودرس است. نوشیدن روزانه دو بار دم‌کرده گل میخک، دم‌کرده زنجبیل و عسل و مصرف روزانه سیر نیز مفید است.

توصیه می‌شود از مصرف ترشی‌ها یا خوراکی های ترش مزه پرهیز شود؛ زیرا این خوراکی باعث تسریع انزال می‌شود. البته خرفه، کنجد سیاه، اسپند و گشنیز نیز مفید است که بهتر است قبل از مصرف با دکتر در رابطه با آن ها مشورت کنیم.

این پست را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *