خانه / دانستنی های ازدواج / دانستنی های بعد از ازدواج / چگونه از خیانت همسر مطلع شویم؟
خیانت همسر ، مطلع شدن از خیانت همسر ، خیانت شوهر و زن - قلقلی خان

چگونه از خیانت همسر مطلع شویم؟

چگونه متوجه خیانت همسر شویم؟

فکر کردن به اینکه شخص مورد علاقه و اعتمادتان، به شما وفادار نبوده، بسیار عذاب آور و استراس آور است و باعث ناراحتی شما می شود و شما را برای دانستن حقیقت به شدت کنجکاو می کند. در ادامه چند راه به شما میگویم که به پیدا کردن حقیقت خیانت همسر کمک می کند اما توجه داشته باشید هریک از دلایل و راه هایی که در زیر اشاره می کنیم نمی توان گفت که به شما ثابت می کند همسرتان خیانت کرده بلکه فقط به شما کمک می کند تا میزان درستی شک خود را بسنجید.

بیش از حد بیرون رفتن همسر از خانه

بیرون رفتن همسر - مطلع شدن از خیانت همسر - قلقلی خان

یکی از راه های تشخیص خیانت همسر توجه به رفت و آمدهای اوست. آیا او تا دیروقت بیرون از خانه می ماند؟ به موقع در منزل حاظر نمی شود و اغلب شب را در جای دیگری می گذراند؟ معمولا” یک همسر خیانتکار زیاد دوست ندارد در خانه بماند. اگر همسرتان هر هفته ۴ بار و یا بیشتر به بهانه های مختلف از خانه خارج می شود باید کمی به او شک کنید.

پیدا کردن شماره تلفن های غریبه در گوشی او

پیدا کردن شماره تلفن - مطلع شدن از خیانت همسر - قلقلی خان

وقتی فردی خیانت می کند معمولا” استرس دارد و در نتیجه نمی تواند همه چیز را کاملا” مخفی نگه دارد و بالاخره یک جایی اشتباه می کند و ممکن است تصادفا” یک ردی به جای بگذارد. بنابراین اگر گمان می کنید که همسرتان خیانت می کند جیبها و گوشی تلفن او را خوب بگردید. دقت کنید که موقع انجام این کار همسرتان متوجه نشود زیرا عواقب بدی برای زندگی شما خواهد داشت.

رفتار سرد و بی توجهی همسر نسبت به شما

بی توجهی همسر - مطلع شدن از خیانت همسر - قلقلی خان

اگر رفتار همسرتان با شما تغییر کرده ، به شما کمتر محبت می کند و به خاطر چیزهای کوچک و احمقانه به شما پرخاش می کند ، احتمال خیانت وجود دارد.یک راه دیگر برای تشخیص خیانت این است که از همسرتان سئوال کنید که چرا رفتارش تغییر کرده است اگر شانه هایش را بالا انداخت ، ناراحت شدو حالت تدافعی به خود گرفت ممکن است خیانتی در کار باشد اما این نتیجه گیری همیشه درست نیست زیرا تغییر رفتار او ممکن است دلیل دیگری داشته باشد. اما به هرحال نشان دهنده آن است که مشکلی در رابطه شما وجود دارد.

مستقیم سوال پرسیدن از همسر

سوال پرسیدن از همسر - مطلع شدن از خیانت همسر - قلقلی خان

اگر شکتان آنقدر زیاد است که برای دعوا کردن آماده اید و تقریبا” مطمئن هستید که همسرتان خیانت می کند، مستقیما” از او سئوال کنید که آیا خیانت می کند؟ توجه داشته باشید که این سئوال به احتمال زیاد آغاز یک مشاجره خواهد بود. معمولا” همسرانی که خیانت می کنند در پاسخ به این سئوال عکس العملهای غیر طبیعی و غیر معمولی از خود نشان می دهند. آنها ممکن است عصبی شوند، ناراحت و مضطرب شوند و داد بزنند و یا اینکه از جواب دادن به سئوال شما طفره بروند و درباره چیز دیگری صحبت کنند. اما اگر همسرتان سعی کرد احساس شما را درک کند و بفهمد که چرا چنین سئوالی می کنید و علت نگرانی شما را جویا شد ، احتمالا” جای نگرانی نیست و شک شما بی مورد است.

گوش کردن به حرفهای دوستان و آشنایان در مورد خیانت همسر

گوش به حرفهای آشنایان - مطلع شدن از خیانت همسر - قلقلی خان

اگرچه این کار خیلی سخت است اما اگر بیش از یک نفر از اطرافیان شما در مورد خیانت همسرتان صحبت می کنند ، موضوع را جدی بگیرید . زیرا گاهی اطرافیان ما از بیرون چیزهایی را می بینند که ما قادر به دیدن آنها نیستیم. البته همیشه این حرفها و شایعات درست نیستند و خیانت همسرتان را ثابت نمی کنند اما اگر افرادی که این حرفها را می زنند کسانی هستند که به علاقه و عشقشان نسبت به خودتان مطمئن هستید ، بهتر است با بی توجهی از کنار حرفهایشان رد نشوید .

این پست را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *