مردان بعد ارضا شدن چه کارهایی را باید و نباید انجام دهند - قلقلی خان

مردان بعد ارضا شدن چیکار کنند؟

مردان بعد ارضا شدن

مردان بعد ارضا شدن به دلیل فعل و انفعالات شیمایی ناشی از هورمونها، احساس خواب آلودگی و بی حسی خواهند داشت. این احساس همراه با حالت سرخوشی ناشی از ترشح دوپامین می باشد. بنابراین آقایان ترجیح می دهند بعد از رابطه جنسی بخوابند اما چرخه و فرآیند جنسی زنان به گونه ایست که یکی از مراحل رابطه جنسی در آنها به رفتار شما با وی بعد از ارگاسم مرتبط است. زنان بعد از ارگاسم تمایل دارند به آنها توجه کنید و در آغوششان بگیرید، حال فرض کنید مردان بعد ارضا شدن به جای توجه به خانم، پشت خود را به او کرده و به خواب بروند که در این صورت مرحله نهایی فرآیند جنسی برای همسر وی انجام نشده است.

در هنگام ارضا شدن نفس را حبس نکنید

مردان بعد ارضا شدن نفس خود را حبس نکنند - قلقلی خان

بیشتر آقایان عادت دارند در لحظه ای که ارگاسم می شوند نفس خود را حبس کرده و به درستی تنفس نمی کنند. بنابراین به جای حبس کردن نفس، باید دم و بازدم خود را تنظیم کرده و نفس عمیق بکشید. این کار نه تنها لذت شما را بیشتر می کند، بلکه به شما کمک می کند که هشیاری خود را نیز حداقل برای مدت زمان کوتاهی حفظ کنید. این روال باعث می شود تا بعد از انزال کمتر احساس خواب کنید.

بعد از رابطه جنسی بلافاصله نخوابید

مردان بعد ارضا شدن بلافاصله نخوابند - قلقلی خان

اگر شما بعنوان یک مرد بلافاصله بعد از رابطه جنسی و ارضا شدن بخواب بروید، تمامی لذتی که به همسرتان در فرآیند جنسی داده اید را به یکباره از بین خواهید برد. زنان بعد از رابطه زناشویی نیز نیاز به نوازش شدن، توجه و آغوش همسرشان دارند که اگر چنین نشود احساس می کنند تنها ابزاری برای لذت جنسی همسرشان بوده اند، بنا براین لازم است مردان بعد ارضا شدن، همسرتان را در آغوش گرفته و با وی صحبت کنید.

بعد ارضا شدن بلافاصله بستر را رها نکنید

مردان بعد ارضا شدن بلافاصله بستر را رها نکنند - قلقلی خان

مردان بعد ارضا شدن بستر را رها کرده و به سراغ کارهای دیگرشان می روند که این کار کاملا اشتباه است. نباید سریعا سراغ فعالیتهای دیگر بروید و اجازه دهید که ریتم بدنتان به حالت نرمال بازگردد.

منی بصورت کامل باید دفع شود

مردان بعد ارضا شدن آب منی شان را دفع کنند - قلقلی خان

مردان بعد ارضا شدن باید با رفتن به دستشویی و فشردن آلت از انتها به سمت سر الت، مایع انزالی را بطور کامل دفع کنند، ممکن است ادرار شما در این شرایط منقطع باشد، این توصیه به زنان نیز می شود.

بعد ارضا شدن آب نخورید

مردان بعد ارضا شدن بلافاصله آب نخورند - قلقلی خان

آشامیدن آب پس از نزدیکی جنسی به جهت گرم شدن بدن و اعضا موجب ضعف و کاهش حرارت غریزی می‌شود، همچنین به دلیل گرم شدن اعضاء بدن آب به سرعت به اعضاء رسیده و بدن سرد می‌شود.

بعد از رابطه زناشویی بیشتر از قبل دو نفره شوید

مردان بعد ارضا شدن بیشتر از قبل دو نفره شوند - قلقلی خان

اگر همسرتان جزء آن دسته از خانم های پرحرارت است که در برقراری رابطه جنسی فعال عمل می کند، شکی وجود نخواهد داشت که او نیز به اندازه شما خسته میشود. بنابراین می توانید چیزی شبیه این به او بگویید: “چرا برای بدست آوردن انرژی یک چرت نزنیم؛ بعد می تونیم با هم دوش بگیریم، شام رو آماده کنیم و دوباره این کارو تکرار کنیم.” و فراموش نکنید که دست هایتان را به دور او حلقه بزنید تا متوجه شود که او شما را به این روز در آورده.

این پست را به اشتراک بگذارید

۷ دیدگاه

  1. دراز کشیدن به پهلوی چپ جا موند که من اضافه میکنم😁

  2. هم من لذت بردم هم دوس دخترم. عاشق این مطلب شدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *