خانه / بیماری های جنسی / قرص اختلال نعوظ مردان جهت درمان
قرص اختلال نعوظ مردان جهت درمان - قلقلی خان

قرص اختلال نعوظ مردان جهت درمان

انواع قرص اختلال نعوظ مردان

جهت درمان تقویت نعوظ در آقایان می توان از داروهایی در زمینه تحت عنوان قرص اختلال نعوظ استفاده کرد که به داشتن نعوظ عالی کمک می کند. برخی از اسامی قرص های اختلالات نعوظ شامل قرص ویاگرا یا سیلدنافیل، قرص واردنافیل یا استاکسین و یا قرص تادالافیل هستند که در ادامه هر یک را همراه با طریقه مصرف به شما همیاران سایت قلقلی خان توضیح خواهیم داد.

۱. قرص سیلدنافیل (ویاگرا)

قرص اختلال نعوظ سیلدنافیل (ویاگرا) - قلقلی خانقرص ویاگرا که به آن قرص سیلدنافیل ( قرص نعوظ کننده ) هم گفته می‌شود یکی از قویترین قرص نعوظ جهت درمان اختلال نعوظ و افزایش فشار خون شریانی ریوی (PAH) می باشد. در برخی تبلیغات دیده شده است که ویاگرا، طول آلت تناسلی را افزایش می‌دهد اما این باوری نادرست است و هیچ دارویی نمی تواند باعث زیاد شدن طول آلت شود. تنها می توان گفت که بعد از مصرف ویاگرا به دلیل افزایش جریان خون در آلت ممکن است آلت در حد چند میلی‌متر افزایش طول داشته باشد اما نه بیشتر اما اینکه تصور کنیم این قرص، قرصی است که به‌طور کلی برای افزایش طول آلت تناسلی به کار می‌آید، تصوری نادرست است.

توجه: اگر از این دارو استفاده کردید و نعوظ شما بیش از پنج ساعت طول کشید باید به پزشک مراجعه کنید چراکه ممکن است به اختلال نعوظ دائمی دچار شوید.

هر بسته ویاگرا که به رنگ آبی یا با پوشش قرمز وجود دارد شامل ۴ قرص است و در دوزهای ۲۵، ۵۰ و ۱۰۰ میلی‌گرمی عرضه می‌شود. مصرف این دارو با معده خالی، باعث تاثیر سریع‌تر قرص می‌شود.

عوارض: عوارض قرص ویاگرا شامل سردرد، گرگرفتگی، سوء هاضمه، گرفتگی بینی و اختلالات بینایی از جمله نورریزی و تاری دید می‌باشد.

مطلب پیشنهادی:کرم درمان اختلال نعوظ مردان

۲. قرص واردنافیل (لویترا، استاکسین)

قرص اختلال نعوظ قرص واردنافیل (لویترا، استاکسین) - قلقلی خان

واردنافیل باعث شل شدن عضلات و افزایش جریان خون در نواحی خاص بدن از جمله آلت تناسلی می شود. واردنافیل در درمان اختلالات نعوظ استفاده می شود و از قرص های قوی اختلال نعوظ می باشد.
واردنافیل با مهار فسفودی استراز تیپ ۵ در اجسام غاری شکل آلت تناسلی مردانه باعث افزایش اثر نیتریک اکساید در پایانه های عصبی و سلولهای اندوتلیال در اجسام غاری شکل می شود.در نتیجه منجر به گشادشدن عروق و افزایش جریان خون به اجسام غاری شکل و نعوظ آلت تناسلی مردانه در برابر تحریک جنسی می شود.

مقدار مصرف: ۱۰ mg خوراکی ، یک بار در روز، ممکن است به ۲۰ mg افزایش یا به ۵ mg کاهش داده شود، براساس کارایی و قدرت تحمل.حداکثر مقدار مجاز:۲۰ mg یک بار در روز.

عوارض: پس از مصرف این دارو ممکن است دچار هر یک از عارضه های از دست دادن بینایی ناگهانی، از دست دادن شنوایی ناگهانی، درد قفسه سینه یا احساس سنگینی، درد گسترش به بازو یا شانه، تهوع، عرق کردن، احساس ناخوشی عمومی. ضربان قلب نامنظم، تورم در دست شما، مچ پا، یا پا. تنگی نفس. تغییرات بینایی، احساس سرگیجه، غش، نعوظ آلت تناسلی مرد که ۴ ساعت یا بیشتر طول می کشد و یا تشنج شوید.

مطلب پیشنهادی:نعوظ طولانی مدت چیست؟ چه عوارضی دارد؟

 

۳. قرص تادالافیل (سیالیس)

قرص اختلال نعوظ قرص قرص تادالافیل (سیالیس) - قلقلی خان

یکی دیگر از قرص های تقویت نعوظ تادالافیل است. تادالافیل (Tadalafil) با نام دیگر سیالیس برای درمان و رفع اختلالات مربوط به نعوظ در روابط جنسی استفاده می‌شود. تهوع و تنگی نفس از عوارض قرص تادالافیل می‌باشد. این دارو باعث شل شدن عضلات و افزایش جریان خون به مناطق خاصی از بدن می‌شود که برای درمان اختلال نعوظ (ناتوانی جنسی) و نشانه‌های هایپرتروفی خوش‌خیم پروستات (پروستات بزرگ شده) استفاده می‌شود. دارو باید حدود یک ساعت قبل از فعالیت جنسی مصرف شود و چنانچه که نعوظ بیش از ۴ ساعت به طول انجامد باید به پزشک مراجعه شود.

مقدار مصرف: حداکثر ۲۰ mg ، خوراکی، یک بار در روز و در موقع لزوم، قبل از فعالیت جنسی بر مبنای تحمل و اثر بخشی.

عوارض: عوارض قرص تادالافیل شامل تغییرات بینایی و یا از دست دادن ناگهانی بینایی، از دست دادن شنوایی ناگهانی یا صدای زنگ در گوش، درد قفسه سینه یا احساس سنگینی، تهوع، عرق کردن، ضربان قلب نامنظم، تورم در دست یا پا، تنگی نفس، تشنج و احساس سرگیجه می‌باشد. درصورتیکه قصد دارید از این دارو به عنوان قرص اختلال نعوظ استفاده کنید، بهتر است درباره آن اطلاعات بیشتری داشته باشید.

این پست را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *