خانه / دانستنی های رابطه زناشویی / رابطه زناشویی آقایان / آقایان قبل رابطه زناشویی / خوردن آب منی از نظر پزشکی و شرعی چه حکمی دارد؟
خوردن آب منی از نظر پزشکی و شرعی ، فواید و عوارض آن - قلقلی خان

خوردن آب منی از نظر پزشکی و شرعی چه حکمی دارد؟

حکم خوردن آب منی از نظر شرعی و پزشکی

از پوزیشن های زناشویی رابطه دهانی است که مردان بسیار علاقه مند این نوع رابطه هستند اما گاهی دیده و شنیده میشود که مردان دوست دارند همسرشان یا شریک جنسیشان اقدام به خوردن آب منی و انزال آنها کنند. اما گاهی سوالی پیش می آید که خوردن آب منی بعد از پایان رابطه جنسی ابتدا از لحاظ شرعی و سپس از نظر پزشکی چه حکمی دارد و آیا این رفتار صحیح و درست است یا خیر.

آیا آب منی خوردنی است؟

خوردن آب منی از نظر پزشکی و شرعی ، فواید و عوارض آن - قلقلی خان

مایعی که در هنگام انزال از آلت خارج می شود شامل اسپرم، ترشحات کیسه منی و ترشحات پروستات است. اسپرمها در بیضه تولید شده و از طریق لوله ای ( واز دفران) به کیسه منی منتقل می شوند. در هنگام انزال، اسپرمها به همراه ترشحات کیسه منی (حاوی مقدار فراوانی فروکتوز، اسید سیتریک و مقادیری مواد دیگر ) و پروستات ( یون سیترات ، کلسیم ، فسفات و آنزیمی لخته کننده ) از آلت تناسلی مردانه خارج می شوند. پس در نهایت مایعی که خارج می شود که ۱۰% آن اسپرم ، ۶۰% آن ترشحات کیسه منی و ۳۰% آن ترشحات پروستات است.

در مورد خاصیت خوراکی، با توجه به توضیحات بالا خاصیت تغذیه ای خاصی ندارد چرا که در تغذیه روزانه این مواد به مقادیر بسیار بیشتر به بدن می رسد. همچنین در صورتی که فرد دچار بیماریهای منتلقه از راه جنسی باشد، مایع منی آلوده بوده و باعث انتقال بیماری خواهد شد.

فواید و عوارض خوردن آب منی

فواید و عوارض خوردن آب منی - قلقلی خان

  • به گزارش قلقلی خان در وهله اول نگاه به این فیلم ها و تقلید از حرکات آنها کاری بسیار اشتباهست
  • اگر پوست بدن شریک جنسی شما به این آب منی حساسیت داشته باشد ممکن است دچار حساسیت های پوستی و قرمز شدن و خارش در ناحیه ناف و شکم گردد.
  • بوی این آب منی ممکن برای شریک جنسی شما بسیار زننده باشد و این باعث میشود که نسبت به شما احساس خوبی نداشته باشد
  • اگر هم قصد دارید آب منی را بر روی شریک جنسی خود بریزید سعی کنید در هر دفعه این کار را انجام ندهید مثلا ماهی یکبار این کار را بیشتر انجام ندهید.
  • آب منی را تحت هیچ عنوان روی صورت شریک جنسی خود نریزید که ممکن است وارد دهان همسرتان شود و باعث عفونت های لثه خواهد شد.
  • اگر قصد دارید آب را روی مثانه خانم خود بریزید باید بسیار مواظب باشید ممکن است این آب لیز خورده و وارد واژن خانمتان شود و احتمال بارداری را بسیار بالا ببرد.
  • ضمنا خوردن مایع منی مردان هیچ فایده خاصی برای زن ندارد و هیچ کمکی به بزرگتر شدن سینه و بهتر شدن پوست نمی کند. هیچ کمکی! اگر ذره ای کمک می کرد، اینهمه دختر و زن در آرزوی داشتن سینه های بزرگتر ، هزار جور کرم گرانقیمت و جراحی پرهزینه و عوارض رو تجربه نمی کردند.
  • و در آخر، در رفرنسهای پزشکی هیچ توصیه ای برای استفاده از منی روی پوست صورت ، وجود ندارد و‌ به هیچ‌ عنوان هیچ تاثیری مثبتی روی پوست ندارد.

فواید آب منی برای پوست صورت

خوردن آب منی برای پوست - قلقلی خان

برخی از کانال ها و پیچ های صفحات مجازی درباره اینکه مالیدن این مایع برای پوست صورت مفید است مطالب زیادی را منتشر کرده‌اند که نمی توان این مورد را رد یا تایید کرد همانطور که مشخص است آب منی از لوله ادرار عبور می کند و مقداری از ادرار را با خود حمل کرده که این ادرار حاوی باکتری های زیادی است که اگر به پوست مالیده شود ممکن است باعث بیماری‌های پوستی زیادی شود.

خوردن آب منی از نظر شرعی

خوردن مایع منی از نظر شرعی حرام می باشد چرا که در شرع اسلام، آب منی نجس است و خوردن نجاست حرام کامل خواهد بود.

مایع منی مایعی است که سرشار از فروکتوز می باشد (فروکتوز قندی است که در میوه ها موجود می باشد) و برخی ویتامینها و مواد غذایی در آن وجود دارد و وظیفه این مایع تامین منبع انرژی لازم برای اسپرم می باشد. همچنین میلیونها اسپرم درون این مایع شناورند. یکی از منابع ویروسهایی مثل هپاتیت ب و ث و همچنین ویروس ایدز نیز در صورت ابتلا فرد به این بیماریها می باشد که اگر اسپرم و منی وی را بخورید شما هم سریعا دچار خواهید شد.

خوردن آب منی از نظر پزشکی

از نظر پزشکی بیشتر میکروب و باکتری و بیماری ها درون این مایع پیدا می شود و به دلیل غنی بودن آن از مواد مغذی به بیماری ها را به طرف مقابل انتقال خواهد داد و خوردن مایع منی می تواند منجر به انتقال بیماری گردد.

در مجموع به علت اینکه بسیاری از بیماریها مخفی بوده و در آزمایشات فقط مشخص می گردد خوردن مایع منی توصیه پزشکی و شرعی نخواهد داشت.

این پست را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *