خوردن واژن زن در رابطه جنسی ، آموزش لیسیدن آلت زن - قلقلی خان

آموزش خوردن واژن زن در رابطه جنسی

آموزش خوردن واژن زن هنگام رابطه جنسی

بعضی از آقایان دوست دارند صورت خود را لای پای زن برده و با لیسیدن واژن او عشق را ابراز کنند. در مقابل، بعضی مردان هم هستند که هیچ علاقه ای به خوردن واژن زن ندارند. البته ناگفته نماند، بعضی از زنان هم هستند که از لیسیدن آلت شان هیچ لذتی نمی برند. بنابراین شما باید از تمایل طرف مقابل اطلاع کافی داشته باشید. گاهی انجام این عمل مرد را هم بیشتر تحریک کرده و موجب می شود او در مراحل بعدی مقاربت، بیشتر لذت ببرد.

آموزش خوردن واژن زن - قلقلی خان

به این خاطر که طعم و بوی آلت تناسلی زن، شما را آزار ندهد، بهتر است ابتدا با یکدیگر به حمام رفته و ضمن عشق بازی موهای آنرا تراشیده و یکدیگر را با صابون بشویید.

بعضی از زنها ترجیح میدهند قبل از مقاربت دهانی مورد نوازش و معاشقه قرار بگیرند. مردها نسبت به ارگان جنسی زن یک احساس عجیب علاقه و تنفر همزمان دارند. بیشتر مردها رغبتی به اینکه سر خویش را مقابل جهاز جنسی شریک شان پایین بیاورند نداشته و حتی ممکن است از آن بیزار باشند! خیلی از زنها این نکته را میدانند و به همین جهت از لذت مقاربت دهانی محروم هستند. برای یک زن هیچ چیز تحریک کننده تر از آن نیست که مرد طعم آلت او را خوشمزه بداند!!

خوشایندترین چیز برای یک زن آن است که مردی با انگشت او را تحریک کند لیس بزند و آلت او را با ولع بخورد. برای اینکه از چشیدن طعم آلت بدتان نیاید ابتدا با هم یک دوش بگیرید بدنتان را صابون بزنید و به هم بمالید. بعد فرج و لبهای آنرا باز کرده و کلیتوریس را با ملایمت بشویید. دست صابونی خود را پایین تر برده و باسن او را نوازش کنید تا لذت ببرد. مراقب باشید انگشت صابونی را وارد واژن نکنید.

بعد از شستن دست یک یا دو انگشت را وارد واژن کرده و دایره وار بچرخانید درست مثل وقتی که داخل یک لیوان را می شویید. آیا لذتبخش نبود؟ حال میتوانید زبانتان را با خیال راحت هرجا که دوست دارید وارد کنید.

حالت های مختلف خوردن واژن زن

حالت های مختلف خوردن واژن زن - قلقلی خان

زن به پشت خوابیده بین پاهای او دراز بکشید و پاهایش را روی شانه تان بگذارید.

یا اینکه او روی لبه تخت بنشیند و شما مقابل او روی زمین زانو بزنید.

یک راه دیگر اینست که او پاهایش را دو طرف سرتان بازکند و تقریبا” روی صورت شما بنشیند. (در این حالت صورتتان خیلی خیس خواهد شد)

یکی از بهترین وضعیتها برای خوردن واژن حالت ۶۹ است. وقتی زن به حالت وارونه روی شما قرار بگیرد میتوانید هر دو یکدیگر را تحریک کنید و از زبان و دستتان همراه هم استفاده کنید. گاهی میتوانید در این وضعیت جای خود را با یکدیگر عوض کنید. وضعیت ۶۹ را میتوان بصورت: مرد در بالا زن در بالا یا پهلو به پهلو انجام داد.

خیلی از زوجها راحتتر هستند تا ص.ک.س دهانی را در حالتی که به پهلو کنار یکدیگر خوابیده اندانجام دهند. بعضی از خانمها علاقه دارند تا در همه این وضعیت ها ص.ک.س دهانی داشته و لیسیده شوند. عده ای در حالتی که مرد در بالاباشد احساس خفگی میکنند. هر چند در این حالت مرد میتواند به راحتی آلت خود را در دهان زن فرو برده و لذت ببرد!

نحوه شروع یک رابطه جنسی و خوردن واژن زن

نحوه شروع یک رابطه جنسی و خوردن واژن زن - قلقلی خان

بهتراست برای شروع مقابل هم نشسته و یکدیگر را ببوسید. سپس با نوازش نقاط حساس بدن اورا تحریک کنید. بتدریج دست خود را پایین برده و رانها و بعد از آن ناحیه تناسلی را بمالید. اگر این عمل را خوب انجام دهید شریک جنسی شما برای مقاربت دهانی کاملا” آماده شده و حتی ممکن است با دست خودش سر شما را به سمت پایین ببرد! در واقع کلیتوریس مهمترین اندام جنسی زن است.

بدون توجه کافی به کلیتوریس، زن هیچ لذتی از مقاربت نمیبرد. خانمها در مورد تحریک کلیتوریس شان احساس و درک متفاوتی دارند. عده ای عاشق آن هستند که کلیتوریس شان به سختی مکیده شود ولی ممکن است این کار برای بعضی دردناک باشد. تحریک با زبان لیسیدن و مکیدن ورودی واژن زن را به اوج آسمان میبرد. لیسیدن را از واژن شروع و به سمت کلیتوریس بروید.

در یک طرف لب بزرگ و کوچک واژن را با دو لبتان بگیرید زبان خود را شل کرده بین آن دو بکشید. سپس زبان را داخل واژن برده و موقع بیرون آوردن به دورادور آن بکشید. اینک لب خارجی را با دست کشیده و با زبان به آن محکم ضربه بزنید. بعد زبان را کاملا” روی آن کشیده و دوباره به سوی کلیتوریس برگردید.

انجام این عمل زن را از خود بیخود کرده و حتی ممکن است به ارگاسم برساند. حال کلیتوریس را به دهان برده و خیلی کوتاه و سریع بمکید و با زبان به اطراف آن ضربه بزنید. گاهی در همین موقع فرو کردن انگشت در واژن میتواند باعث ارگاسم شدیدی شود. اگر این عمل را در وضعیت ۶۹ انجام دهید لذت زیادی خواهد داشت.

بهترین راه به ارگاسم رساندن زن از طریق مقاربت دهانی استفاده از ضربات ریتمیک و پشت سر هم زبان به کلیتوریس است.

۱- زبان خود را دور کلیتوریس بکشید.

۲- کلیتوریس را با لبتان بمکید.

۳- زبان خودرا به شکل عدد ۸ دور کلیتوریس و لبهای وا.ژن بکشید.

۴- با زبان خود به آهستگی به کلیتوریس ضربه بزنید.

۵- زبان خودرا داخل واژن برده و درون آن بچرخانید .

این پست را به اشتراک بگذارید

۳۰ دیدگاه

 1. ایا خوردن واژن همسر اشکالی دارد؟؟ من خیلییی به سکس دهانی علاقه دارم و لذت میبرم وقتی همسرم با اینکار به اوج لذت میرسد
  و آیا خوردن ترشحات واژن حاصل از اوج لذت جنسی مشکلی دارد؟؟ ایا برای مرد باعث بیماری میشود؟؟

  • سلام.
   من از ی سایت خونده بودم که خوردن واژن موردی نداره ولی خوردن ترشحات حاصل از اورگاسم،حرامه.
   و درجای دیگه خوندم که خوردن واژن باعث میشه که طرف مقابل به بدنش ویتامین برسه چون واژن سرشار از ویتامینه. اوایل فکرمیکردم غلطه ولی چندین بار چن جا این مطلب رو خوندم، به نظر شما درسته این کار؟

 2. این کار لذت بخش ترین کار زندگیمه و خیلی دوست دارم

 3. نزدیک ۹ ساله ازدواج کردم ولی ازین لذت محرومم بجز یکی۲ بار اونم ناشیانه توسط همسرم دیگه تجربه ش نکردم وهمیشه این حسرت تودلم بوده وهست خشکی واژن دارم وبا اینکار لذت فراوان نصیبم میشه ولی همسرمغرورم بهانه میاره ومیگه دوست نداره ….

 4. بنظر من قشنگترین و سکسی ترین صحنه ی زندگی زناشویی یا رابطه جنسی همینه وقتی سر یه مرد بین پاهای ظریفه یه زن قرار میگیره و با وجود تسلطی که داره خودش انتخاب کرده که لذت بده به خانومش بجای اینکه لذت دریافت کنه. همین خودش بشدت تحریک کننده اس حداقل برای شخصه خودم.

 5. من خیلی لیسیدن کلیتوریسم رو دوسدارم .اصلا با ولع خاصی میخورم ‌‌‌ک طرفم به ارگاسم میرسه

 6. واقعا حلال و حرومشو نمیدونم ولی واقعا لذت بخشه خوردن واژن و بوییه ک ازش استشمام میشه فقط از نظر پزشکی ادم میترسه عوارضی داشته باشه بقیشو بیخیال حالشو ببرید ….

 7. خوبه واقعا بره ی زندگی موفق لازمه این کار😂😂

 8. به نظر منم خیلی حال میده. همسرم وقتی لذت میبره منم لذت میبرم
  خیلی لذت بخشه بیشترحال سکس لذت همینه.
  مردای بی خیال چرا زناتونو منتظر و حسرت به دل میذارید
  یکم از غرورتون کم کنیدخواهشا☆☆

 9. من عاشق اینکارم. یعنی دوست دارم دیوونه وار واژن همسرمو بخورم ولی متاسفانه همسرم خیلی تمایل نداره من براش بخورم. فقط دوبار موفق به این کار شدم. کاش بشه

 10. من دوس دارم ولذت میبرم ..چون ارضاشدن من ۵ساعت طول میکشه …حاضرم ۱ساعت فقط واژن بخورم

 11. خیلی جالبه و بسیار لذت بخشه / / / / / من هر وقت میخورم طرف مقابلم غش میکنه

 12. من عاشق سکس دهنی ام واقعا خیلی خوبه تحریک کلیتوریس😋😋😋

 13. با این که مجردم یکی از فانتزی ترین کارهایی که در سکس دوس دارم انجام بدم خوردن واژن هست
  خصوصا اوج این لذت جایی هست که همسرت غرق در لذت جنسی میشه که بهش القا میکنی و اون با ترشحاتی که ازش خارج میشه، بهت میفهمونه که خیلی لذت برده
  واین یعنی همه چی

 14. یلام ، من یه سوألی داشتم لطفا هرکی میتونه منو راهنمایی کنه متشکر
  چند وقت پیس من هنگام برقراری رابطه جنسی با نامزدم و رابطه دهانی
  ( لیسیدن واژن ) نامزدم ، انگار که زبان و دهانم بی حس ( سِر) شد.
  میخواستم ببینم آیا احتمال این هست که نامزدم به من خیانت کرده باشه و با شخصی دیگه رابطه جنسی داشته !؟ و علت اون بی حسی زبان و دهان من استفاده از کاندوم و یا اسپری تأخیری اون فرد باشه ؟؟
  اینم بگم که در رابطه های قبلی من با نامزدم در حین رابطه دهانی هیچ وقت این مسئله سابقه نداشته ، مرسی

 15. من یک بار فقط واژن رو با دقت بالا خوردم و لذتم از این بود که طرف مقابلم خیلی خیلی لذت برد ، سه ساعت سکسمون به کنار اون چهل دقیقه خوردن واژن به کنار …

 16. سلام.نه دوست عزیز اون ترشحات باعث بی حس شدن میشه

 17. ازنگاه دین اسلام خورن ویالیسدن کاملاحرام است

 18. مجردم وتجربه نداشتم ولی به نظرمن فقط ازنظرپزشکی مهمه وگرنه به اوج رسوندن همسرمهم ترهمه چیزه غرورمعنایی نداره، رضایت دررابطه جنسی=زندگی سالم وقتی میشه دنیایی لذت بهش بدی چراکه نه

 19. من عاشق اینم ک من دراز بکشم و زنم بیاد بشینه روی صورتم
  بعضی وقتا ازش میخوام خفم کنه و خیلی لذت میبرم ازین کار
  عاشق زنمم

 20. منم لذت میبرم از خوردن و لیسیدن چوچوله همسرم طوری که هر موقع سکس میکنیم محاله نخورمش و با خوردنش به اوج نرسونمش و همسرم هم از این کار لذت میبره

 21. منم از خودن واژن همسرم خیلی لذت میبرم
  فقط نکته اینه که یکم که میخورم و میخوام زنم به اورگاسم برسه فکم درد میگیره و نمیتونم ادامه بدم.
  نکته ای؟ راه حلی ؟ کسی چیزی داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *